سوالی دارید؟ از ما بپرسید

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی‌توانید پاسخ خود را پیدا کنید،
لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

+ پاسخ ها

کاربرد دکترینو چیست؟

دکترینو یک نرم‌افزار تخصصی برای مطب ها و کلینیک هاست و کلینیک هاست که تمام فرایندهای کاری آن ها را مدیریت و آسان می‌کند.

چه کسانی به اطلاعات بیماران دسترسی دارند؟

هیچ‌کس! تمام فایل‌هایی که شما در پروفایل مطب و یا کلینیک خود آپلود می‌کنید، فقط برای کسی در دسترس خواهند بود که به او دسترسی داده‌اید. برای همکاران مختلف خود می‌توانید دسترسی‌های متفاوتی بدهید و مثلا هر پرونده را فقط فلان شخص ببیند.

امنیت اطلاعات به چه صورت است؟

تمام اطلاعات و فایل‌های مراجعین شما به صورت ابری درسرورهای امن دیتاسنترهای مختلف ذخیره می‌شوند و از هر گونه دسترسی به افراد غیر مجاز و فایل‌های مخرب و ویروس‌ها و باج‌افزارها در امان هستند.

اپلیکیشن دکترینو را چگونه دانلود کنیم؟

دکترینو یک وب‌اپلیکیشن است. یعنی به صورت وب، ولی با تمام امکانات اپلیکیشن در دسترس است و می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی "افزودن به صفحه اصلی" در مرورگر خود، از آن به شکل اپلیکیشن استفاده کنید. 

چرا دکترینو؟ چه تفاوتی با سایر نرم‌افزارها دارید؟

دکترینو یک سیستم کاملا یکپارچه است. هیچ نیازی به سیستم کامپیوتری خاصی و نصب نرم‌افزار خاصی ندارد و در همه جا و در هر زمانی در دسترس است. هر زمان که بخواهید می‌توانید کارهای خود را مدیریت کنید، نوبت‌دهی کنید، گزارش گیری کنید، اطلاع رسانی کنید و به طور خلاصه از تمامی امکاناتی که دکترینو در اختیارتان قرار می‌دهد استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا