دکترینو چیست و چگونه کار می کند؟

دکترینو یک نرم افزار یکپارچه است که برای مدیریت مطب‌ ها و کلینیک های پزشکی طراحی و تولید شده است.

بسیاری از کارهای روزانه ای که در مراکز پزشکی انجام می شود، نیازمند مدیریت و نظم بسیار دقیق است که با وجود شلوغی ها و حجم کارهای اجرایی این نوع مراکز، تمرکز روی انجام امور و اجرای آن ها با بهترین کیفیت امری چالش برانگیز است.

دکترینو با ایجاد بستری امن و سریع سعی در تسریع این امور به شکلی دقیق و منظم دارد و تمام تلاش خود را بر این امر قرار داده است.

 چرا دکترینو؟

دکترینو از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد و در طول این سال ها تمام تمرکز خود را بر مدیریت و بهبود شرایط مراکز پزشکی قرار داد. از طرفی با به روز رسانی های دوره ای و منظم، هرگونه نیاز در انواع کلینیک ها و شرایط مختلف را پوشش می دهد.

استفاده از نرم افزار دکترینو چگونه است؟

از قسمت فروشگاه دکترینو می توانید نرم افزار مدیریت مطب و یا نرم افزار مدیریت کلینیک را تهیه و استفاده کنید. همکاران ما در اسرع وقت پس از خرید، با شما جهت راهنمایی و راه اندازی نرم افزار تماس می گیرند.

همکاری با دکترینو

دکترینو جهت توسعه روش های نوین سلامت و در راستای ایجاد و آموزش راهکار های پیشگری از بیماری از تمامی کسانی که تمایل دارند در زمینه های مختلف برنامه ریزی، خبری، بازاریابی و… فعالیت داشته باشند دعوت به همکاری میکند. برای اطلاع بیشتر می توانید با استفاده از راه های تماس با ما، با روابط عمومی دکترینو در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا