دکترینو یک سرویس آنلاین است که با آن میتوانید از راه دور و در کمترین زمان از دکتر مورد نظر خود نوبت بگیرید.

چند سالی است که صحبت از شیوع و گسترش انواع مختلف بیماری ها که خیلی از آن ها متاسفانه صعب العلاج هستند در ایران شنیده می شود. متاسفانه بسیاری از مردم ایران از نظر فرهنگ سلامت و بهداشت و رعایت نکات بهداشتی اولیه گرفته تا زمان بندی برای چک کردن سلامت خود آموزش ندیده اند و بدتر از آن اینکه این موارد در آموزش های همگانی و در سنین مختلف به ایرانیان عزیز آموزش داده نمی شود. با توجه به وضعیت امروز میهنمان و با توجه به نیازها و در راستای رفع نواقص موجود در سیستم سلامت کشور بر آن شدیم تا فضایی را فراهم آوریم تا مردم عزیز کشورمان بتوانند با آسودگی بیشتری زندگی کنند و دغدغه کمتری در حوزه سلامت خود و امکان به خطر افتادن آن داشته باشند.

دکترینو چیست و چگونه کار می کند؟

دکترینو به صورت کلی فضایی دوستانه را بین کاربر و پزشک ها در تخصص های مختلف فراهم میکند که کاربران می توانند در تخصصی های مختلف جست و جو کرده و پزشک مورد نظر خود را انتخاب نمایند. در دکترینو به هر پزشک یک کد اختصاصی تعلق می گیرد که کاربران می توانند در سریع ترین حالت ممکن به آن پزشک و روزهای قابل نویت گیری دسترسی پیدا کنند. برای مثال اگر کاربری هم اکنون در شهری دیگر است و میخواهد از پزشکی در شهر مورد نظر خود نوبت بگیرد، میتواند با وارد کردن کد یکتای آن دکتر به او و روزهای قابل دریافت نوبتش دسترسی داشته باشد. هر کاربر برای دریافت نوبت پزشک خود باید کد ملی شخص پذیرش شونده را وارد کند و سپس پس از انتخاب روز مورد نظر نوبت خود را دریافت کند. در بخش پنل پزشک ها هم امکانات مختلفی از جمله مشاهده و مدیریت بیماران، کنترل روزهای نوبت دهی، کنسل کردن نوبت ها، ارسال پیام به بیمار و مشاهده مشخصات کلی او، و بسیاری امکانات دیگر قرار داده شده است. هزینه ویزیت پزشک در دو بخش پرادخت می شود. 2000 تومان به صورت آنلاین و باقی هزینه در مطب پرداخت می شود.

چرا دکترینو؟

حتما می پرسید خب دکترینو چه مزیتی برای ما دارد؟ دکترینو علاوه بر سرویس نوبت دهی خود که به سه صورت ارایه می شود، قابلیت هایی نظیر دریافت نوبت اورژانسی، نوبت گیری آنی، پرونده درمانی بیمار، برنامه ریزی سلامت شخصی و بسیاری امکانات مختلف و جذاب دیگر هم دارد که او را از دیگر سرویس های خسته کننده و زمان گیر دیگر متمایز می کند.

عضویت در دکترینو چگونه است؟

عضویت در دکترینو برای همه رایگان است و شما می توانید با ثبت نام در دکترینو از تمامی سرویس ها به صورت نامحدود استفاده کنید.

همکاری با دکترینو

دکترینو جهت توسعه روش های نوین سلامت و در راستای ایجاد و آموزش راهکار های پیشگری از بیماری از تمامی کسانی که تمایل دارند در زمینه های مختلف برنامه ریزی، خبری، بازاریابی و… فعالیت داشته باشند دعوت به همکاری میکند. برای اطلاع بیشتر می توانید با استفاده از راه های تماس با ما، با روابط عمومی دکترینو در ارتباط باشید.